Zarejestruj się | Moje konto   
  wyszukaj produkt
 
  Kontakt  
Strona główna » Preparaty wybielające » Illumine 15% 2x3ml Wyszukiwanie zaawansowane
 
   
Wybierz kategorię 
   
 
 
  
 
 
ID Nazwa Cena brutto
737 Illumine 15% 2x3ml 135.00 PLN

Dostępność:dostępny

Producent: DENSPLY

Profesjonalny system do wybielania zębów

\"\"Illumine home to materiał do wybielania przebarwionych zębów, który może być stosowany samodzielnie lub jako kontynuacja zabiegu wybielania przeprowadzonego wcześniej w gabinecie.

  • Illumine home w postaci 10% żelu do wybielania zębów w warunkach domowych zawiera 10% nadtlenek karbamidu, który w reakcji rozkładu uwalnia H2O2 w stężeniu 3,6%.
  • Illumine home w postaci 15% żelu do wybielania zębów w warunkach domowych zawiera 15% nadtlenek karbamidu, który w reakcji rozkładu uwalnia H2O2 w stężeniu 5,4% oraz jest wzbogacony o fluorek sodu.

\"\"Oba preparaty przeznaczone są do stosowania przez pacjenta w warunkach domowych pod stałym nadzorem stomatologa i po przeprowadzeniu sanacji jamy ustnej. Illuminé home stosowane są także jako przedłużenie wybielania zapoczątkowanego w gabinecie stomatologicznym przy użyciu Illuminé office - metoda kombinowana. Illuminé home 10% i 15% są bezbarwnymi żelami, które aplikowane bezpośrednio na zęby za pomocą indywidualnych nakładek mogą być stosowane w czasie nocnego spoczynku lub dziennej aktywności (min 2h). W obu produktach jako związek żelujący zastosowano karbomer, który stanowi zmodyfikowany kwas poliakrylowy. Wartość pH tego kwasu jest buforowana z 5,7 do 6,5 dzięki obecności wodorotlenku sodu. Formuła obu żeli sprawia, że charakteryzują się one dobrą adherencją do tkanek zęba, co wpływa na efektywność wybielania. Illuminé home 15% został wzbogacony o związki fluorowe, które zmniejszają nadwrażliwość pozabiegową.

Opakowanie
 - 2 strzykawki po 3 ml żelu 15%


Wskazania kliniczne

  1. Przebarwienia zewnątrzpochodne (np. po spożywaniu kawy, wina czerwonego).
  2. Przebarwienia wewnątrzpochodne (np. po leczeniu tetracyklinami, zabiegach endodontycznych).
  3. Niwelowanie zmętnienia szkliwa.
  4. Genetycznie uwarunkowany ciemny odcień zębów.
  5. Wybielanie przebarwionych zębów przed wykonaniem estetycznych wypełnień lub uzupełnień protetycznych np. licówek.

Przeciwwskazania

  1. stosowanie w czasie ciąży i laktacji, 
  2. alergie na nadtlenek wodoru lub jakikolwiek inny składnik preparatu wybielającego, 
  3. egzogenne osady, które mogą być łatwo usuwane w czasie wykowywania profesjonalnych zabiegów higienicznych i którym można zapobiec wykonując właściwie codzienne szczotkowanie i nitkowanie, 
  4. stosowanie u nałogowych palaczy, którzy nie mogą powstrzymać się od palenia w czasie wybielania.


Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

 
  
 
Wartość:
0
Liczba produktów:  0
Przechowalnia
Liczba produktów:  0

   
 
   
  
   
   
Newsletter 
   
 Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  
 
   

 

 |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe
realizacja STUDIO FABRYKA
Za pozycjonowanie tego serwisu odpowiada Sunrise System